8 Aralık 2011 Perşembe

BiRAZ DA BEYLER İÇİN ÇALIŞALIM - "BUGÜN NE GİYSEM ACABA"

Sitemi takip eden bir arkadaşım "Tamam hoş güzel de hep bayanlar için yazıyorsun, biraz da bize hitap eden yazılar yayınla" deyince bu günkü yazıyı yazmaya karar verdim.
Fikirler, resimler tamamen ofisimizin moda ikonu arkadaşım Murat Bey'den... Kendisi giyim konusunda özenlidir ve sever modayı takip etmeyi...

 Ben ve eşim moda konusunda çok başarılı takipçiler olduğumuzu söyleyemicem ama gezerken mağazalarda gördüğüm kadarıyla bu kış da deri montların erkekler için vazgeçilmez olduğunu söyleyebilirim. Etek ve kollarında farklı renk olan hırka ve kazaklar da benim çok yakıştırdığım kıyafetler. Renklere gelince , arkadaşım zıt renklerin birbirine daha çok yakıştığını söylüyor. Mesela ben lacivert ve kahve renginin birbirine bu kadar yakışacağını düşünemezdim.

 Benim aldığım eğitimlerden birinde öğrendiğim bir detay ise şöyle: ayakkabı, kemer, çanta, ve saat kayışı (deri ise eğer) gibi tüm deri aksesuarlarının renginin mutlaka aynı olması gerekiyormuş. Ben de kesinlikle katılıyorum. Çok zengin gösteriyor:)) Çorap ise bence çok önemli; pantalonun renginde veya ayakkabınız siyah ise mutlaka siyah olmalıymış.

Buyrun size Murat Bey'in seçtiklerinden:))

1 yorum:

  1. "Tüm deri aksesuarlarının renginin mutlaka aynı olması gerekiyor".
    Hani şimdilerde moda ya, tek renk ayakkabı yok, böyle dalgalı dalgalı renkleri oluyor. Ha işte bi arkadaşıma tabadan kahverengiye doğru giden, garip renkli bir ayakkabı aldık. Yanına taba kemer koyuyoruz açık kalıyo, k.rengi kemer koyuyoruz koyu kaçıyo. Tam 1 hafta her akşam iş çıkışı çarşı dolaşmıştık o sebeple. Bulduk ama benim modaya, modacılara, modayı takip edenlere, arkadaşıma, mağazalara, markalara etmediğim küfür kalmamıştı :D
    Gerçi sonuç gerçekten güzel olmuştu (;
    Bi de şu kol ve etek kısmı farklı renkte olan hırkaları ben de çok seviyorum!

    YanıtlaSil

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...