2 Ocak 2012 Pazartesi

LORELEİ DİYOR Kİ: "2012'YE GİRMİŞKEN BURÇLAR NE ALEMDE? (1)"


2012, 2012 diye diye sonunda kavuştuk 2012'ye. Şimdiye kadar bir felaketle karşılaşmadık çok şükür. Yani benim şu satırları yazdığım vakte kadar başımıza bir şey gelmemişti. Benden sonra olursa bilemem. Astrolojinin fal olmadığını bir çok burç yorumcusundan duymuşsunuzdur ama yine de tekrarlamakta fayda görüyorum. Çünkü önemli bir ayrıntı. ASTROLOJİ GELECEĞİ DEĞİL OLASILIKLARI GÖSTERİR.
Yılın başında dikkat etmemiz gereken 3 gezegen var. Jüpiter, Satürn ve Mars. Mars yılın ortasına kadar Başakta ve Başak, Balık, Yay,İkizler burçlarını etkiliyor. Ne yönde etkilediği de herkesin doğum haritasına bağlı olarak değişiyor. İnternette ücretsiz doğum haritası çıkaran bir çok site var. Oralardan yararlanarak doğum haritanızı çıkarırsanız, yükselen burcunuzu ve ev dediğimiz yerleşimlerinizin hangi burçlara denk geldiğini bulursunuz ve 1. evinizde yani yükseleninizde ve diğer evlerinizde hangi burç var kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Böylece Mars Başaktayken sizin hangi evinize denk düşüyor onu bulursunuz. Bu sitelerde evlerin hangi anlama geldiğini de öğrenirseniz mesela Mars Başakta sizin 3. evinizdeyse iletişim, kısa yolculuklar ve eğitim evinizde yeni koşullar ve değişiklikler getirecektir. Siz de bu yolla Marsın sizi hangi alanda etkileyeceğini hangi alanda hareket ve aynı zamanda ani ve tehlikeli olaylar getireceğini öğrenebilirler.
Ben kısaca Başak burcunu anlatayım. Başaklar, tamamlayamadıkları işlerini tamamlayacak ve özgüvenleri yerine gelecek. Bu yıl onlar için bir öğrenme ve kendini eğitme yılı. Ayrıca Haziran' a kadar Jüpiter'in olumlu etkisi de onları eğitim alanında büyük ölçüde destekleyecek. Fırsatları yakalarlarsa büyük başarılar onları bekliyor.
Diğer burçlar küsmesin. Onları da anlatacağım. YENİ YIL YEPYENİ MUTLULUKLAR GETİRSİN....
LORELEİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...