8 Ocak 2012 Pazar

LORELEİ Diyor Ki: 2012’YE GİRMİŞKEN BURÇLAR NE ALEMDE?(2)

Ne var ne yok? Hayat nasıl gidiyor bakalım? Benimki günlük telaşlar ve küçük heyecanlarla gidiyor. Burçlar ne alemde bakmaya devam edelim mi? En son Mars başakta diye başak burçlarına torpil geçip ilk onları anlatmıştım. Şimdi de Jüpiter’in geçtiği boğaları ve Haziranda gireceği ikizleri anlatacağım.  
Boğalar ve yükselen burcu boğa olanlar ile diğer toprak burçları başak ve oğlaklar da bu yıl Hazirana kadar şanslı. Tabi ki diğer burçları da etkiliyor Jüpiter. Boğa burcu sizin hangi evinize denk düşüyorsa o alanı etkiliyor.
Jüpiter şans gezegeni ama siz bu dönemde sıkıntılıysanız Jüpiter genişleten büyüten bollaştıran bir etki verdiği için sıkıntınızı arttırabilir. İştahınız yerindeyse dikkat etmezseniz kilo alır, harcamayı seven biriyseniz dikkat etmezseniz mali açıdan zor duruma düşersiniz. Yani abarttığınız ne varsa tekrar gözden geçirin, zararlı alışkanlıklarınızı törpüleyin, sanata yeteneğiniz varsa üstüne gidin, imkanınız ve vaktiniz varsa kursa gidin. 


Örneğin siz bir Boğaysanız kendinizle ilgili bir değişikliğe (saç, giyim, makyaj vs…) gidebilirsiniz. İkizler burçları ve yükseleni ikizler olanlar Jüpiter’den ruhsal anlamda etkilenecekler, iç sesinizi dinleyin, pişmanlıklarınız varsa onları geride bırakın, hayata yeniden başlamak için içinizi temizleyin. Temizlik deyince aklınıza meditasyon da gelebilir, kendinizi dış dünyadan soyutlayıp müzik dinlemek, kitap okumak veya ihtiyaç sahiplerine yardım yapmak da. Hangisi içinizden geliyorsa onu yapın.
Jüpiter, yengeçleri ve yükseleni yengeç olanları da iyi etkiliyor. Arkadaşlar arasında ve grup aktivitelerinde şanslı olur ve çok yarar görürsünüz. Bakış açınız genişler ve etrafınızdaki dünyayı değiştirme arzusu içinde olursunuz ve başkalarının yardımıyla sınırlı da olsa bunu başarırsınız.
Lafı çok uzattık. Jüpiter’in diğer burçlara etkilerini haftaya anlatmaya devam edeceğim.
İyi hafta sonları…
LORELEİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...