14 Ocak 2012 Cumartesi

LORELEİ Diyor ki: 2012’YE GİRMİŞKEN BURÇLAR NE ALEMDE? (3)

Merhaba… Kaldığımız yerden devam edelim mi? Jüpiter’in burçlar üzerindeki etkisini anlatmaya devam ediyoruz. Jüpiter Aslanları ve yükseleni Aslan olanları meslek, kariyer alanında etkiliyor.  Bu dönemde kariyer ve sosyal statüsü üzerinde çok odaklanan Aslanlar, bu zamana kadar gerekli hazırlıkları yapmışlar ve kendilerini yetiştirmişlerse dikkat çekip başa geçmeyi başaracaklar. Ancak hazırlığınız tam değilse, kendinizi üstün gördüğünüz bu dönemde dikkat çekseniz bile bu kısa süreli olur, dönem bitince gözden düşer, hatta gereksiz yere insanların kalbini kırdıysanız sonunda acısını çekersiniz. Kısacası bu döneme kadar kendinize ne kadar çok emek verdiyseniz o kadar başarılı olursunuz.

Jüpiter Başakları ve yükseleni Başak olanları olumlu yönde etkiliyor. Kendilerini geliştirecekleri, eğitim, din ve felsefe alanında gelişme göstermek için uygun bir dönem olacak. Titiz, planlı ve çalışkan başaklar Haziran’a kadar fırsatlardan yararlanacak. Jüpiter, Terazileri ve yükseleni Terazi olanları da başkalarından maddi ve manevi destek görme anlamında etkiliyor. Şifa bulacağınız, metafizik konularla ilgileneceğiniz bir dönem olacak.

Jüpiter Akrepleri ve yükseleni Akrep olanları da iyi yönde etkiliyor. Bu dönemde size yardımcı ve faydalı olacak kişilerle karşılaşırsınız. Hukukla ilgili sorunların rahatlıkla çözümleneceği, anlaşmazlıkların halledilebileceği bir dönem. Tek başınıza hareket ettiğiniz bir dönemde değilsiniz. Şu sırada karşı tarafa danışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var. Aynı zamanda evlilik açısından da şanslı bir dönem. 


Jüpiter, Yayları ve yükseleni Yay olanları da iş ve sağlık yönünde etkiliyor. Bu etki size daha iyi çalışma imkanı sağlar ya da yeni bir işte daha iyi imkanlar ve kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar sunar. Bu fiziksel olarak gelişim getiren bir etkidir. Olumlu kullanımda spor ve egzersiz yaparak vücudunuzu geliştirebileceğiniz gibi olumsuz kullanımda kilo alarak genişleyebilirsiniz. Bu dönemde vücudunuz şifa bulacaktır.

Geri kalan burçları da bir dahaki yazıya bırakalım.
İyilikler gelip sizi bulsun…

LORELEİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...