22 Ocak 2012 Pazar

LORELEİ Diyor ki: 2012’YE GİRMİŞKEN BURÇLAR NE ALEMDE? (4)

Şans, bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter’in burçları nasıl etkilediğine bakmayı sürdürüyoruz. Sevgili oğlaklar ve yükseleni oğlak olanlar, Jüpiter size Hazirana kadar şanslı, yaratıcı ve aşk dolu bir dönem getiriyor. Bu dönemde her zamankinden daha yaratıcı, şanslı ve cazibeli olabilirsiniz. Sanatla ilgili bir işiniz varsa çok şanslısınız, hobi olarak da kendinize sanatsal bir uğraş bulabilirsiniz ya da aşk hayatınız şimdiye kadar olduğundan çok daha iyi ve sıradışı olabilir. Kalbi boş olanlar belki de bu dönem hayatınızın en güzel zamanlarını geçireceğiniz biriyle tanışabilirsiniz, her ne olursa olsun uzun ya da kısa sürsün bu dönemi hep keyifle hatırlayacaksınız.


Kovalar ve yükseleni kova olanlar, evle ilgili bir değişiklik düşünmek ya da yeni bir ev almak için uygun bir dönem, bu dönemde gayrimenkule yatırım yapabilirsiniz. Maddi imkanı olmayanlar bile evlerinde küçük de olsa değişiklik yapmak isteyecekler. Hazirana kadar eviniz sizin için en önemli konu olacak. Evinize her zamankinden daha bağlı ve ilgili olacaksınız.

Jüpiter, balıklara ve yükseleni balık olanlara bol bol yolculuk, arkadaş, konuşma ve hareket getiriyor. İletişime olan ilginiz artar. Genel yaptığınız bir şey olmasa bile yazı yazabilirsiniz. Bu dönemde akrabalarla ilişkileriniz (kardeş, kuzen..vs) çok iyi olacaktır. Onlardan genel anlamda yardım da sağlayabilirsiniz. Bu maddi olarak para yardımı ya da manevi olarak destek olabilir.

Sevgili koçlar ve yükseleni koç olanlar Hazirana kadar hayatınızda değer verdiklerinizi gerçekleştireceğiniz bir dönem içindesiniz. Bu değer verdiğiniz, para veya fiziksel sahiplenme olabilir. Bu sizin genişletmek istediğiniz alandır. Bu dönemde kaynaklarınızı nasıl kullandığınız önemlidir. Müsrif olmamaya dikkat edin. Hayatınızın bu döneminde sizin için iyi olan ve zevk veren şey para kazanmak olacaktır. Bu dönemde yapmanız gereken şey hayatınızın tümüne bakıp hedeflerinizi elde etmek için nelere sahip olmamız gerektiğine bakmaktır.

Haftaya disiplin, zorluk ve kısıtlama gezegeni olan Satürn’ün burçları nasıl etkilediğine bakacağız. Haftaya kadar iyilikler sizi kuşatsın. Hoşçakalın…

LORELEİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...