29 Ocak 2012 Pazar

LORELEİ Diyor ki: Mars Geri Giderken Burçlar

Satürn sıkıntı, zorluk veren bir gezegen olarak bilinse de aslında derslerini iyi çalışmayı öğütleyen bir öğretmen gibidir. Zor olduğu kadar gereklidir de. Bu hafta onu anlatacaktım ama Marsın geri gittiğini unutmuşum. Önce onu anlatmak gerek.

Bu hafta başında Mars başak burcunda geri gitmeye başladı. Başak burçları bu aralar sağlık anlamında kendine dikkat etmeli. Balık burçları, siz de ilişkiler anlamında dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Tabii yükseleni başak ve balık olanlar da buna dahil. Diğer burçları da kısaca geçeyim. Koçlar sağlıklarına ve günlük hayatta yaptıkları işlere dikkat etmeli. Boğalar, aşk ilişkileri konusunda bazı kafa karışıklıkları yaşayabilir. İkizler burçları, evle ilgili yarım bıraktıkları işleri varsa yapabilirler. Yengeçler, iletişim ve yolculuklarda aksilikler olabilir, normalden fazla dikkat göstermelisiniz. Aslanlar, değer verdikleri maddi varlıkları ile ilgili konularda önemli bir adım atmasınlar. Teraziler ise,  ruhsal anlamda kendilerini yenileyebilecekleri bir dönemdeler. Akrepler de, arkadaşlık ilişkileri ve gruplar alanında sıkıntılar yaşayabilir ya da eskide kalmış sorunlarla uğraşabilirler. Yaylar, işlerini tamamlamak, gözden geçirmek için iyi bir dönemdeler. Oğlaklar, eğitim alanında eksikliklerini tamamlayabilir, hayata bakış açılarını gözden geçirip yenilenebilirler. Kovalar ise, ortaklaşa yapılan işlerde, ortak kazançlarda, cinsellikte erteledikleri sorunlarla yeniden karşılaşabilir ya da göz ardı edilen bazı güzel sürprizlerle de karşılaşabilirler. 

Yani kısaca Mars geri giderken önceden dikkat etmediğimiz konularda beklemediğimiz aksiliklerle karşılaşabiliriz. Yarım bıraktığımız ya da yürümeyen konuları tekrar ele alabiliriz, bunlar aniden çözülebilir. 14 Nisan’a kadar geri giden Mars bizi böyle etkiliyor.

Haftaya kadar iyilikle dolu kalın.
LORELEİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...