10 Ocak 2012 Salı

NE SEYREDELİM? "Babamın Penguenleri"

Sizin de hayatın koşuşturmacasından yorulup, akşam biran önce eve ulaşıp, ayaklarını şöyle bir güzel uzatıp dinlenmek geçer mi içinizden? Benim her gün geçiyor. Hafta başında akşam olsun da eve gideyim diye, hafta ortasında da cumartesi gelsin bir güzel uyuyayım sabah diye bakıyorum:)) Akşamları eve gidip yemekten sonra dizi seyrediyorum bazen eşimle birlikte, bazen yemekten sonra sinemaya gidelim diye plan yapıyoruz. Ama genelde ben hep vazgeçip evde film seyredelim diyorum:)


Bu aralar dizilerdeki entrikalardan, hastalık durumlarından öyle sıkıldım ve bunaldım ki komedi filmleri izlemek daha çok hoşuma gidiyor. Geçen akşam da kardeşimin tavsiyesi üzerine bir "Jim Carrey" filmi olan "Babamın Penguenleri" ni izledik. Çok eğlenceliydi gerçekten. Filmde Mr. Popper ' e babası antartikadan miras olarak bir penguen gönderir. Bununla nasıl başedicem diye düşünüp tam geri gönderecekken 5 tane daha gelir:) Çok sevimli hayvanlar gerçekten. Ben çok eğlendim ve büyük bir zevkle izledim.


Siz de  Feriha'nın yengesi Seher'den, Hüremin oyunlarından, Aylin'in bunalımından veya ordaki adamın (ismini unuttum, cemileyle uğraşan) sahtekarlıklarından arada olsun kurtulmak kafa dağıtmak isterseniz izleyin derim:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...