15 Nisan 2012 Pazar

Güzel olmak için bakım şart

Her kadın güzeldir ama bakmlı olduğu sürece derler ya hep. Ben buna kesinlikle katılanlardanım. Güzel olmanın ilk şartı bakımlı bir cilt bence. bakımlı bir cilt için de önce temizlik sonra da nem. Bunu sağlamak için de kullandığım bir takım ürünler var. Bugün size onları anlatayım istedim.

Bir cilt bakım ürününü alırken çoğumuz önce internette şöyle bir aratırız ürünü. Kullanan bayanlar var mı? varsa da memnunlar mı? diye bakarız. Ben de o yüzden kullandığım ürünlerden beğendiklerimi kendi sayfamda anlatayım istedim. belki ürün seçerken faydalı olur.

Buzdolabımın üst rafında depoladığım ürünlerim var:) İndirim de falan rast gelirsem hep almayı alışkanlık edindim çünkü:)

Cilt balım ürünü seçerken, öncelikle derma kozmetik denilen ürünleri tercih ediyorum. Bunlardan biri Clinique. İçinde paraben yokmuş. Paraben denilen maddenin henüz tam kanıtlanmış olmasa da kansorejen etkisi olduğu düşünülüyor. Bunu duyduktan sonra her ürünün içeriğini okur oldum. Bu yüzden clinique ürünlerine yöneldim.


Temizleyicim, tonik (çok sık kullanmıyorum, haftada bir ) ve göz çevresi kremim Clinique den. Nemlendiricim de Darphin. Darphin ürünlerinden de çok memnunum. Yine parabensiz ve bitkisel ürünler.Bir de Dermologica Nem Maskem var:) Onu aklıma geldiği zaman kullanıyorum:) Ama mucize bir ürün gerçekten. Sizin de cildiniz benim ki gibi kuruysa mutlaka denemelisiniz. Çok ama çok rahatlatıyor.


1 yorum:

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...