26 Nisan 2012 Perşembe

Yaz Geldi ya Saç Şeklini de mi Değiştirsek

Bu aralar modayla fena halde haşır neşir olmuş durumdayım:) Bu yaz rengarenk kıyafetler moda ya, acaba dedim bu kadar şenlenmişken bir de saç şeklini ve rengini mi değiştirsek:)
Aslında bu yaz da uzun zamandır olduğu gibi uzun saç moda. Saçlarınızı topluyorsunuz sıkı sıkı ve at kuyruğu yapıyorsunuz başınızın üzerinden. Ya da değişik değişik örüyorsunuz. Yani televizyondan ve basından takip ettiklerim hep böyle:)

Ama ben 12 sene falan oldu herhalde hep uzun saçlıydım. Maşallah diyeyim, kestirsem de saçlarım çabuk uzayıverir:) O yüzden dedim ki sanki bir değişiklik yapma zamanı mı geldi... Biraz kısaltsak boyunu ama yine de havalı bir model olsa:) Mesela Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Aylin'in saç modeli:) Özellikle düğündeki modelini çok beğenmiştim.

ya da daha da kısa. Ama bilmiyorum buna cesaret edebilir miyim:) Saçlarım düz olduğu için biraz şekil vermekte zorlanabilirim:)Neyse artık ilerleyen günlerde kararımı veririm:) Belki de uzun saça devam eder. Moda olduğu üzere at kuyruğu yapmaya devam ederim:)

2 yorum:

  1. yazın kısa sac süper...bence alışınca bırakamazsın buyuk kolaylık bende yenı kısalttım aynı öbgz'daki aylin gibi oldu:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. kesinlikle katılıyorum:) cesaret edemesem de denemekte fayda var aslında:) teşekkür ederim.

      Sil

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...