21 Mayıs 2012 Pazartesi

Galatasarayın Şampiyonluğunu Balıkçıda Kutladık.

Eşimin koyu bir Galatasaraylı olduğunu sanırım daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Galatasaray'ın şampiyonluğu da bir o kadar coşkulu oldu bizim için:) Eşim seni kutlama yemeğine götüreyim dediğinde annemlerdeydik, ertesi gün de kayınvalidemlerde. Yani anlayacağınız iki gün üst üste ziyafet vardı zaten. O yüzden bir hafta ertelemeli yaptık kutlama yemeğimizi:)


Yemek olarak balık istedim ben:) Bizim orada bir balıkçı var: Küçükyalı Balıkçısı. Ne zaman önünden geçsem hep dışarıda yemek yemek için dışarıda sıra bekleyen insanlar görüyordum. Bu kadar iyi mi acaba diye düşünürken denemek için bir fırsat doğdu:) Tabi biz de gittiğimizde yine ağzına kadar doluydu. 


İsminizi içeriye yazdırıp bekliyorsunuz. Sizi masa boşalır boşalmaz hemen yerinize alıyorlar. Neyse ki 3 dakika falan bekledik sadece. Masa örtüleri de tek kullanımlık:) Hemen kirlisini kaldırıp, tertemiz bir tane seriyorlar. Çok pratik yani, masanın silinip temizlenmesini hiç beklemiyorsunuz. Temizlik açısından hoşuma gitti diyebilirim...

Ayrıca fiyatları balık piyasasına göre gayet uygun. 

İşte nar gibi kızarmış istavrit ve tekir...
Balıklarımız gelinceye kadar kalamar ve salatamızı çoktaan yemeye başlamıştık bile:)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...