24 Mayıs 2012 Perşembe

Kimler ben boş durmayı sevmem elişi yaparım diyor:))

Ben diyorum mesela:) Akşamları işlerimi bitirdikten sonra televizyonun karşısında oturup birşeylerle uğraşmayı oldum olası sevmişimdir. Ama gelin görün ki şöyle de bir huyum var: başladığım elişini bitirmişliğim pek nadirdir. Mesela büyük hevesle başladığım, başlar başlamaz da buradan fotoğraflarını paylaştığım battaniyem hala bitmedi:( Ama kareler örüldü birleştirme safhasına gelindi. Birleştirilince de hemen paylaşılacak söz:) Bir de yarım süveter var, onu hiç sormayın. Yaz geldi ya artık onu tamamlamak gelecek kışa kaldı.:)

Sonra  bir heves sardım keçe işine:) Gittim Eminönü'nden rengarenk keçe kumaşlar aldım. Sizlerle daha önce bir postumda (Keçe işi Örtüler) paylaşmıştım. Sonra o modellere  birde bu yastıklar eklendi:) Ama daha yapamadım:) Özellikle siyah olanını çok beğendim:)


Bu aralar da çok büyük bir hevesle kanaviçe yapmaya başladım. Akşamları televizyonun karşısında pek bir iştahla yapıyorum. Desen yavaş yavaş ortaya çıktıkça daha da iştahlanıyorum bitirmek için. Ama bu sefer bitirmeden resmini koymayacağım.:)

2 yorum:

  1. Ben de boş duramam.40 işe birden başlarım.Ama bitiririm.Kolay bir iş başlamışsam,-amaaan bu çabucak biter-deyip yanına bir iş daha başlarım.Zor bir işe başlamışsam,-amaaan bu çok zor biter,sıkılırım-deyip yine yanına bir iş daha başlarım.Sonra canım hangisini isterse yapar yavaş yavaş bitiririm.Velhasıl asla elim elimin üstünde oturamam:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. bravo size valla:)ellerinize sağlık. Ben de bitiricem inşallah başladığım işlerimi. Gerçi örgü yazın örülmüyor, sonbaharda tekrar başlarım onlara:)

      Sil

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...