20 Mayıs 2012 Pazar

Lorelei Diyor ki: Güneş tutulmasına dikkat!!!


21 Mayıs 01.53’te parçalı Güneş tutulması olacak. Ülkemizden görülmese de etkilerini hissedeceğiz, hatta hissetmeye başladık bile.  Tutulmalar hayatımıza aniden gelişen olaylar ve geri dönüşü olmayan değişiklikler getirirler. Tutulma, güney düğümü çevresinde olduğu için daha huzursuz ve yıpratıcı gözüküyor. Özellikle geçmişten kaynaklanan konular, tam olarak elimizde olmayan nedenler yüzünden kendimizi gergin hissedebiliriz. Tutulmayı takip eden yakın zaman diliminde, hayata bakışımızı ve inançlarımızı etkileyecek türde önemli şeyler
öğrenebiliriz. Tutulmada en dikkat çeken şeylerden biri, Uranüs-Plüton karesi. Bu kare ekonomik, sosyal ve kültürel değerlerde önemli değişim ve dönüşümlerin en yoğun dönemlerine girecek olduğumuzu gösteriyor.
 İkizler burcunun 0 derecesinde olacak bu tutulma öncelikle İkizler burçlarını, yükseleni İkizler olanları ve Ay burcu İkizler olanları etkileyecek. Doğum haritanıza göre İkizler burcu 4., 7. 10. Evinize düşüyorsa siz de etkileneceksiniz demektir. İkizler genel olarak medya, gazeteler, yazarlar, iletişim, yolculuklar ve eğitimle de ilgilidir. Bu alanlarda hangi yöne bakıp, karar vereceğimiz konusunda çelişkilere düşebiliriz.
Ayrıca 4. Evinde İkizler olanlar aileleriyle ilgili değişimler yaşayabilir, 7. Evinde İkizler olanlar ilişkileri, ortaklıkları ve ticari konularda değişiklikler, belirsizlikler yaşayabilirler. 10. Evinde İkizler olanlar ise, kariyer alanlarında çelişkiye düşebilir, ani haberler, dedikodular yüzünden yanılgıya düşebilirler. Yükseleni İkizler olanlar yani 1. Evinde İkizler olanlar kendi görünüşleri ya da imajlarıyla ilgili farklılık isteyebilirler. Ama Venüs geri gidiyor bir değişiklik yapmadan önce Temmuz’a kadar bekleyin derim aksi halde sonuç umduğunuz gibi olamayabilir. Eğer yükselen burcunuzu biliyorsanız, İkizler’in haritanızda hangi eve düştüğüne de bakabilirsiniz. Bu evle ilgili konularda kararsızlık, güvenilmezlik getiren, ani değişime neden olan olaylar yaşayabilirsiniz. Örneğin yükselen burcunuz Koç ise, İkizler 3. Evinizde(kardeşler, eğitim haberler kısa yolculuklar iletişim alanında) ya da yükselen burcunuz Oğlak ise 6. Evde(sağlık, görevler, küçük işler günlük hayat) olacak ve bu alanlarda değişime yol açacaktır. Bugünlerde İkizler burcunun sembolünü içine alan pek çok konuda değişiklikler yaşayabiliriz. Kardeşlerle ilgili konular, eğitim hayatına ait gelişmeler, alacağınız haberler, anlaşmalar, sözleşmeler, ticari durumlar, konuşmalar ve iletişim, hareket içeren durumlar, yakın çevrenizde olup bitenler, söylentiler, medyaya ait gelişmeler, eğitim hayatına ait durumlar beklenmedik durumlar olabilir.
Siz en iyisi Güneş tutulması zamanını dua ederek ve olumlu dileklerinizi kendi kendinize tekrarlayarak geçirin ve önemli kararlar almayı biraz erteleyin, sağlıklı bir şekilde düşünün, kararlarınızı da güvendiğiniz kimselere danışarak verin. Mutlu ve sağlıklı olmanız dileklerimle…
LORELEİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...