12 Ekim 2012 Cuma

Kültür Mantarı Deyince Çok mu Kültürlü SandınızÖyle sandıysanız ne diyeyim:) Şimdi doğru düşünmüşsünüz desem burnu büyüklük yapıp haksız bir kibire kapılmış olacağım, yok yanıldınız desem sayfama haksızlık edeceğim:)

Peki nereden çıktı bu Kültür Mantarı (topraktan bitmedi ya:). Aslında blogumu açtığım sıralar deli gibi kitap okuyordum, sinema ve  tiyatroları bolca ziyaret ediyor, resim kursuna gidip, karakalem resimler yapıyordum ve üstüne üstlük bir de doktora eğitimine yeni başlamış ve derslere gidip geliyor ve bir sürü şey öğreniyordum. Yani tam bir kültür abidesi olmuştum:) O sıralar bu isimle blogu açmama rağmen bir türlü yazmaya başlayamadım.

Tam blog yazmaya karar verdiğimde oluşturduğum bu içi boş blog çıktı karşıma. Başladım yazmaya:) Tabii insanların hayatları seneler geçtikçe değişiyor. Evlendim, evim herşeyin üzerine çıktı. Sinemalar, tiyatrolar daha az ziyaret edilir oldu. Akşamları evde kitap okurdum, şimdi ise eşime sohbet etmeyi veya televizyon izlemeyi sever oldum. Resimler yapmanın yerini mutfakta lezzetli yemekler yapmak, boş vakitlerde kanaviçe işlemek aldı:) Haliyle Kültür Mantarı yer yer mutfakta kullandığımız bildiğimiz kültür mantarına döndü:)) Şikayetçi miyim? Tabii ki de değilim:) Öyle ya da böyle ben Kültür Mantarıyım sonuçta...

1 yorum:

  1. al benden de o kadar,bende ne kıtap okuyabııyorum ne sınemaya gıdebılıyorum ozlemedım desem yalan olur .hayat mutfakta da evde de güzel:)

    YanıtlaSil

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...