21 Eylül 2013 Cumartesi

Dantelin Modasi Geçmez Kızım...

Uzun bir aradan sonra tekrar bloguma yazı yazabiliyor olmanın sevinciyle sanırım tekrar karşınızdayım. Sanırım diyorum çünkü meşguliyetim çok büyük. Her an ağlayıp bana işimi yarıda bıraktırabilir:)) Minik oğlum dünyaya geldi ve bugün tam 2 aylık oldu:) Blogumdan uzun süre ayrı kalışımın nedeni de bizzat kendisidir.  Hazır uyumuşken hemen bir sesleneyim burdan dedim:))

Geçen gün salonda vitrin temizliği yaparken annem neden dantellerimi kullanmadığını sordu. Oysa çeyzimde dünya kadar dantelim vardı. Dantelin demode olduğunu söylediğimde ise cevabı çok sert ve netti: Dantelin modası geçmez kızım...

Aslında çok haklıydı. Dantel deyince benim aklıma seksenler dizisindeki koltuk kollarına ya da sırtlarına örtülen danteller geliyordu. Ama serince benim de çok hoşuma gitti. Hiç de öyle demode görünmedi bilakis çok zarif ve şık durdu. Anneme tekrar tekrar teşekkür ettim. Bu el emeği göz nuru danteller için ve sizinle de paylaşmak istedim.

Bu arada fotoğraf  makinesini oğlumun fotoğraflarını çekerken tarih atması için ayarlamıştım. Değiştirmeyi unutarak çekmiş bulundum. Güzel görünmüyor köşede ama idare ediverin nolur.

11 yorum:

 1. Anenizin emeklerine sağlık... Ayrıca çok yakışmış gerçekten... Benim de çeyizimde özel günleri bekleyen birçok dantel var...
  Bu arada bebeğinizi tebrik ederim. Saplıklı, hayırlı ömürler diliyorum...
  Bebek yazılarınızı ve tecrübelerinizi merakla bekliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim. Aslında benim de çeyizimde kullanmaya kıyamadığım çok şey var daha özel günler için bekleyen. Bebek için olan güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Bebekle ilgili olarak deneyimlerimi kazandıkça paylaşacağım inşallah..

   Sil
 2. Allah analı babalı büyütsün minik kuzumuz hoş gelmiş sefa getirmiş... Anneler öyledir benim annemde hep öyle der dantelin modası geçmez... çeyizimdekileri daha hiç hullanmadım bakalım nezaman gelecek bana dantel modası...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim:) Bence size de dantel modası hemen gelsin. O güzellikler saklı kalmasın:)

   Sil
 3. Annenizin ellerine sağlık, bebeğiniz de ömürlü, hayırlı olsun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim:)

   Sil
 4. çok da zarif gerçekten güzel durmuş
  http://keceliislerdukkani.blogspot.com/ ben de beklerim :)

  YanıtlaSil
 5. son zamanlarda danteller her yerde, kullanmanız iyi olmuş çok güzeller. Buarada bebeğinizi de güle gülee büyütün, sağlıklı mutlu uzun bir ömür diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim:) dantellerimi beğenmenize de sevindim:)

   Sil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...