20 Kasım 2013 Çarşamba

Böcek ilaçlaması için en uygun zaman sonbahar


Havaların soğumasıyla birlikte dışarıda gezen pek çok haşere de sıcak evlere sığınmaya başladı. İşte bu nedenle sonbahar aylarında böcek ilaçlaması yaptırmanın büyük önemi var. Etkisini uzun süre koruyan ilaçlama sayesinde kışın evinizde istenmeyen böcekleri görmeniz pek mümkün olmaz.

Böcek ilaçlamasını basit bir iş olarak görüp hangi firma olsa yapar mantığıyla hareket etmek yanlış olur. Çünkü ilaçlamada kullanılan kimyasalların hem böcekler üzerinde etkli olması lazım hem de insan sağlığına ve doğaya zarar vermemesi lazım. Ayrıca evinizin bulunduğu yere ve özelliklerine göre hangi tür böceklerin görülebileceği ve nerelerde yuvalanabileceklerinin de çok iyi tespit edilmesi lazım. Ancak bu şekilde profesyonel bir ekip tarafından yapılan ilaçlama gerçekten etkili sonuç verir.

Bayer Koruma Programı, haşerelerle mücadelede, koyduğu yüksek standartlarla sadece kriterleri yerine getiren firmaları bünyesine kabul eden bir program. Tekniktürk gibi bu programa üye olan firmalar haşerelerle mücadelede müşteri memnuniyetini ve insan sağlığını öncelikli olarak düşünür ve size evinizdeki istenmeyen varlıklardan kurtulmanızın garantisini verir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...