11 Aralık 2013 Çarşamba

DEKUPAJ DENEMELERİ

Minik oğluşumla birlikte annemde kalmaya devam ediyoruz. Sonunda kar İzmit'e de yağdı. sabah kalkıp pencereden baktığımda manzara çok güzeldi. Senenin ilk karını görünce dayanamayıp ben de fotoğrafladım. Dün akşamda sonunda topi uyuduktan sonra dekupaj konusundaki merakımı giderdim. İlk denememi yaptım. Topinin mama kutusunu önce beyaza boyadıktan sonra annemin en güzel güllü peçetesini kesip yapıştırdım. Daha üzerine vernik sürülecekmiş iyice kuruyunca ama ben dayanamayıp paylaşmak istedim. Diğer kutuya aynı deseni yapıştırmak istemedim ama henüz ne yapacağıma karar da vermedim. Belki yine aynı yaparım. Biri şeker, diğeri tuz kutusu olur. Yalnız kapakları sarı plastik. Nasıl bir  değişiklik yapabilirim bilmiyorum. Bakıcaz artık:)) Bir de tepsi var onu da beyaza boyadım ama henüz dekupajını yapmadım. Bitirince onu da paylaşacağım.


 Bu arada annemin evini fazlaca dağıttık. Topinin oyuncakları, kıyafetleri falan derken birde heryer kesik peçete falan oldu. Annem bizi kovalayacak en sonunda:)) 

2 yorum:

  1. Nefis olmuş ellerinize sağlık..İlk dekopaj için çok güzel bir çalışma olmuş..Böyle çöpe gidecek şeylerin bambaşka bir hale gelmesini çok seviyorum zaten..Peçete dekopajını bana da çok soran olunca geçenlerde bol fotoğraflı bir yayın yapmıştım ama siz her şeyi doğru yapmış gibisiniz zaten..Kar manzarasını bayılarak izlediğim İzmit'e, güneşli ama soğuk Datça'dan sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim. Sizin gibi bu işin ustası birinin beğenisini almak çok mutlu etti beni. Mama kutularını değerlendirmek gerçekten benim de hoşuma gitti.Bir de cam günlük süt şişeleri var. Onlar üzerinde de deneme yapacağım. Bu arada sizin blogunuzu çok beğendim. artık takipçinizim:)) Bizden de Datça'ya sevgiler...

      Sil

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...