8 Şubat 2014 Cumartesi

Küçük Denizci ve Gemisi


Bu gemileri işlerken topi henüz doğmamıştı. Ama ne yapacağıma bir türlü karar verememiştim. Bir sürü yapıp perdeye aplike etmeyi düşünmüştüm sadece iki tane işleyebildiğimden mümkün olmadı bu düşüncem. Hayalimdeki çerçeveyi de bulamadım ama daha fazla bekletmek de istemediğmden ortaya bu sonuç çıktı. Şimdi odasındaki duvara asmak kaldı. Diğerini de yapayım asacağım inşallah:))


 Gemici biblosu annanemizden. Bayılıyorum ben bu mavi beyaz biblolara. Ama bunları bulmak artık çok zor.  Annem  kimisini izmitte kurulan ikinci el pazarından kimisini de antikacı dükkanlarından bulup almış bir kaç tane benim için:) onları da ilerleyen günlerde paylaşırım.


2 yorum:

  1. Ben de vakti zamanında çarpı işinden baykuş yapmıştım çok zevk alarak. Nedense sonra elime alamadım bi daha hiç. İnsanın kafasını boşaltıyo müthiş bi uğraş aslında. Bu arada takibe aldım, çok eğlenceli bi yermiş burası.. sevgiler:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. El işleriyle oyalanmak gerçekten insanın kafasını boşaltıyor, stresini alıyor:) Kanaviçe en zevklilerinden hem de:) Ayrıca blogumu beğenmenize çook ama çok sevindim. Sevgiler...

      Sil

Sen Ne Dersin?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...